Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

2018-uosius palikus

Likus mėnesiui iki Naujųjų turėjau planą-chuliganą ne tik metus svetur palydėti, bet ir išsamiai reziumuoti praėjusius. Gavosi 50/50, t.y. 2019-uosius su žmona Inga sutikome Londone. O štai asmeninio audito raštu padaryti nepavyko...

Dukrytę palikome saugiose senelių rankose. Na, ir pasileidom Jungtinės Karalystės sostinės lankytinų vietų šturmuot (SEA Life akvariumas, Coca-Cola London Eye, Maddame Tussauds). Naujųjų išvakarėse apsilankėme miuzikle "Mamma Mia!" ir Ingos dievuko Jamie Oliver restorane.


Naujųjų pirmąją dieną apsilankėme jau daugiau nei aštuoniasdešimt metų (nuo 1937) veikiančiame Brisbane Road stadione, kur namų rungtynes žaidžia "Leyton Orient". Nebuvo jokių lūkesčių (visgi penktas pagal stiprumą Anglijos divizionas), todėl gavosi itin smagi patirtis. Kodėl? Alus su vietiniais fanais, britiški užkandžiai, geros vietos, šeimininkų pergalė.


Norėtųsi, jog 2019-ieji būtų lengvesni. Čia tiesiogine prasme. Panašu, jog per metus priaugau dešimt kilogramų. Judėjau nepakankamai. Taigi šįmet stengsiuosi žingsnių normą (8000) pasiekti daug dažniau. Žinau, jog bus "lėtų ir tingių" dienų, todėl 365 kartus paeiliui pasiekti šį tikslą bus itin sunku, tačiau judėti man yra mažesnis iššūkis nei susitvarkyti mitybą.

Taigi mano asmeniniai tikslai 2019-iems. Nelabai ambicingi, sakysit. Tebūnie... Kiekvienam savo.

  • nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę;
  • sudalyvauti keturiuose pokerio turnyruose (>100 žaidėjų);
  • nepriaugti svorio;
  • perskaityti 100 pasakų Gabijai;
  • atlikti 20 įrašų tinklaraštyje;
  • turėti šešias naujas išskirtines patirtis;
  • sulaukti 365 padėkų.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".