Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

iPOPS arba milijonas USD penkiems turnyrams

iPoker Online Poker Series (iPOPS) serija sugrįžta! Pirmojoje sudalyvauti nepavyko, nes Olympic-Online nedalyvavo tame projekte. 

Dabar atsirado proga, kurios neketinu praleisti. Kalbu apie online vyksiančią turnyrų seriją, kurioje penkiuose turnyruose bus išdalintas mažiausiai vienas milijonas JAV dolerių.
Be puikios galimybės laimėti dalį įspūdingo prizinio fondo, yra šansas patekti į iPOPS II Live renginį.

Kalbu apie paskutinį serijos turnyrą (#5 $500,000), kuris bus sustabdytas likus 27-iems žaidėjams. Išlikę žaidime bus apdovanoti kelione į iPOPS Live renginį, kuris vyks Barselonoje (Ispanija), kur finalinė trijų stalų stadija bus žaidžiama gyvai! Atrankiniai turnyrai į visus iPOPS turnyrus jau prasidėjo. 

Pats jau patekau į pirmą serijos turnyrą. Bandysiu kvalifikuotis ir į kitus keturis. Atrankos vyksta gana dažnai, įpirkos tinkamo dydžio. Vienintelė problema - žaidėjų aktyvumas. Ne visada susirenka minimalus žaidėjų skaičius, tad ne visi turnyrai prasideda... 
* * *
5dienį iš OOPS turnyro kritau pirmas, kai pagavęs tūzų set, nesugebėjau nusimest po ant turn užsipildžiusio flush draw. Žinoma, turėjau dar krūvą išeičių (outs), bet kuris "pasikartojimas" būtų pastiprinęs mano kombinaciją iki laiminčios, tačiau stebuklas neįvyko.

6dienį sekėsi kur kas geriau. Likus trims stalams, tapau turnyro žetonų lyderių ir tą poziciją išlaikiau iki pat finalinės stadijos. Pasidalinome banką trise (visiems gavosi po kiek daugiau nei buvo skirta už antrą vietą).

Grįžęs po "pasitaškymo" prie gyvų stalų, sėdau prie virtualių. Sekėsi gan neblogai. Rezultatas toks, kad šiandien vakare dalyvausiu $215 įpirkos turnyre su 200 tūkst. JAV dolerių priziniu fondu. Patekau investavęs 33 dolerius, sudalyvavęs mega-atrankoje, kurioje buvo išdalinta 70 bilietų. Susirinko beveik puspenkto šimto dalyvių. Po daugiau nei keturias valandas trukusios kovos galėjau eiti ramiai ilsėtis.
Ta proga skelbiu mini konkursėlį. Spėkite ir laimėkite! Iki susitikimo prie stalų!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".