Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Man patiko "Striptizo ereliai"

Šiandien su žmona buvome pasikultūrinti. Kalėdų Senelis padovanojo bilietus į Domino teatro spektaklį "Striptizo ereliai".
Atvirai sakant, buvau nusiteikęs gana skeptiškai. Tiesiog galvojau, kad nelabai man patiks. Juk "reikalas" turėtų būti orientuotas į moterišką auditoriją, kadangi (pagal man žinomą scenarijų) keli vyriokai turėjo mokytis moters gundymo paslapčių ir demonstruot plikus pasturgalius. 
Tiesa, šokiruoti toks vaizdelis manęs irgi negalėjo, nes sportavau nuo mažų dienų, ir per savo gyvenimą dušuose vyriškų šiknų mačiau ganėtinai daug. Bet sutikite, in general, tame didelio grožio, ar vaizdelių atsipalaidavimui būti daug irgi negali. Taip blaiviai mąstant...

Bet klydau! Buvo nerealiai smagu! Trys valandos prabėgo it pusvalandis, laidomi juokeliai vertė krizenti, o pusamžių (ir nė iš tolo neprimenančių idealių) vyrų striptizas buvo palydėtas gausiais plojimais. Trys valandos kitame pasaulyje! Trys valandos pabėgus nuo  realaus gyvenimo, nuo lietuviškos žiemos, nuo probleminių klausimų. Trys valandos juoko ir teigiamų emocijų! Viena geriausių Kalėdinių dovanų! Tai tokia dovana, kokias stengsiuosi dovanoti kitiems. Emocijos. Teigiamos emocijos! 

P.S. Pradžioje G.Ivanausko vaidyba atrodė ganėtinai prasta, bet spektaklio pabaigoje Gytis atsiskleidė visu gražumu!
P.P.S. E.Kvoščiauskas geros juoko dozės lūkesčius ir vėl pateisino, o štai J.Gaižauskas netikėtai maloniai nustebino.
P.P.P.S. Už reklamą man niekas nemokėjo, bet labai rekomenduoju šį spektaklį!!!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".