Trumpos pavasario atostogos Londone

Prieš savaitę grįžome iš trumpučių atostogų. Buvome Londone, kur aplankėme ne tik parkus bei muziejus, bet ir mano sesers šeimą. Taip pat porą dienų viešėjome Bornmute (Bournemouth), kur mus itin svetingai priėmė Maikas ir Martyna.
Myliu Londoną! Kiek ten besilankyčiau, tiek norisi grįžt. Ir vis kažką naujo atrandu, vis kažką naujai susiplanuot savaime gaunas. Piko valandomis visuomeniniu transportu važiuoti nėra malonu, bet visa kita ten labai patinka. Muziejai, parkai, futbolas, žuvis su bulvėmis...

Žmona labai norėjo apsilankyt Gamtos istorijos muziejuje. Daugiau nei 130 metų veikiančiame muziejuje yra tiek eksponatų ir informacijos, jog gali visą dieną jame praleisti. Matydami moksleivių grupes su užduočių sąsiuviniais kalbėjomės, koks tai geras būdas susipažinti su daugeliu gamtos paslapčių, atrasti atsakymus į įvairiausius klausimus.
Vėliau apsilankėme St. James parke. Gaila, kad dangus netrukus prakiuro, ir ilgėliau pasivaikščioti neteko.
* * *
Kelionė iki Bornmuto traukiniu iš Londono Waterloo stoties truko beveik dvi valandas. Kurortinis miestas mus pasitiko visai nesvetingai - nosis ir ausis kandantis šaltukas, į akis lendančios snaigės. Neturėjome daug laiko, tad teko pasivaikščioti žvarboje, kuomet vietiniai fiksavo žemiausios kovo temperatūros rekordus. Pats miestelis paliko labai gerą įspūdį - nedidelis, siauromis gatvelėmis, daug studentų, smulkaus smėlio paplūdimys...
Pirmąkart teko lankytis Didžiojoje Britanijoje, kuomet švenčiama Raudonos Nosies Diena.
Beveik prieš 30 metų pradėta akcija tapo gražia tradicija, ir kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio, kilniems tikslams surenkama vis daugiau lėšų. Dabar ji minima antrą arba trečią kovo penktadienį. Šių metų "Comic Relief" labdaros fondo himnas yra One Direction daina "One Way or Another (Teenage Kicks)".

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

GUKPT Luton 2022

Polish Poker Winter Cup - 2024