Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Vasarai besibaigiant arba rudens belaukiant

Kaip pavasarojote? Tik nesakykite, kad nespėjote, nes liko tik savaitė - rugsėjis "ant nosies". Tikiu, jog galimybė pasidžiaugt saulės spinduliais ir šiltesniu oru Marijos žemėje bus ir po kelių savaičių.

Kalbu apie "bobų vasarą". O kam norėsis pratęst vasarą, liks skrydžiai į Tailandą, Egiptą, Kanarų salas ir pan. Asmeniškai pats šią vasarą praleidau be atostogų. Tiesiog neplanavau iš anksto. O ir aplinkybės neleido. Ir nauja darbovietė, ir tėvystės džiaugsmai/rūpesčiai. Galbūt pavyks savaitėlei į kokį šiltesnį kraštą ištrūkti rudenį, kadangi darbai darbais, mažosios dantų dygimo skausmai savo ruožtu, o ilgesniam nei savaitgalio poilsiui taip pat kažkada atrasti laiko reikia.
Noriu brūkštelti šiek tiek apie futbolą. Vokiečiai triumfavo Brazilijoje vykusiame Pasaulio futbolo čempionate. Po savaitės nuaidėjo ir VMFL 2014 metų pavasario-vasaros čempionato geriausią komandą skelbiantis švilpukas. Nepaisant to, jog mūsų ekipa liko trylikta iš keturiolikos, noro žaisti futbolą toks rezultatas nesumažino. Ieškojome, kur galėtume su įmonės komanda rudenį žaisti.  Nepavyko rasti. Taip gimė idėja sukurti Įmonių futbolo lygą.

Mažojo (7x7) futbolo lygos, kurią sudarytų komandos iš įvairių įmonių, įdėją su kolega pristatėme Pauliui Malžinskui. Per kelias dienas kartu paruošėme preliminarų planą (kiek, kada, kaip komandos žaistų) ir pradėjome ieškoti norinčių dalyvauti. Norėjosi debiutiniam sezonui rasti 8 dalyves. Tačiau panašu, jog be didesnių pastangų pavyko rasti 9. Tai BetGames.TV, IKEA, Raben Lietuva, Omnitel, TELE2, Orakulas, TonyBet, Swedbank ir Barclays. Būtent šios komandos turėtų startuoti pirmajame Vilniaus Įmonių futbolo lygos sezone, kuris vyks dviejų ratų sistema ir ruduo-pavasaris principu.

Taigi besibaigianti vasara mane džiugina ne tik tuo, kad prasidėjo futbolo sezonas daugelyje didžiųjų Europos šalių, bet ir tuo, jog netrukus su komanda dalyvausime minėtame turnyre. Žaisime ketvirtadienio vakarais LFF stadiono treniruočių aikštėje.
* * *

Dar artėjantis ruduo man kvepia pokeriu. Laimėjau online atranką į "Žvejo iššūkio" pagrindinį turnyrą. Startuosiu 1B dienoje, penktadienį, rugpjūčio 29 d. 20:00. Jei tarp mano tinklaraštį skaitančių yra tokių, kurie planuoja žaisti šiame turnyre, galime tartis dėl last longer iššūkio. Kodėl ruduo man kvepia pokeriu? Tiesiog natūraliai taip gaunasi - tamsiais ir šaltais vakarais yra daugiau galimybių atrasti laiko šiam pomėgiui.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".