Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Penktadienis, trylikta - gera diena

Ilgokai brendo šis įrašas. Vieną kitą mintį užsirašydavau Keep programėlėje telefone. Tačiau išplėsti iki padorios apimties vis trūko...

Tai laiko, tai jėgų, tai motyvacijos. Penktadienį, kuomet kalendoriaus lapelis "gąsdino" 13-ta diena, į pašto dėžutę atkeliavo laiškas pavadinimu "Deloitte Technology Fast 50 rezultatai // Sveikiname!".

Nemeluosiu, jog tai buvo it perkūnas iš giedro dangaus. Ne! Anaiptol. Įmonėje mes to tikėjomės bei laukėme. Gal tik tas sutapimas, jog geroji naujiena aplankė "tokią dieną" buvo smagus. Na, ir pozicija reitinge!

Kaip pranešė "Verslo žinios", tai buvo geriausias Lietuvos pasirodymas "Deloitte" sudaromame Vidurio Europos technologijų įmonių reitinge, t.y. šiais metais jame atsidūrė net šešios bendrovės iš mūsų šalies. Smagu! Sveikinimai Deeper kolektyvui su įspūdingu pasiekimu. Mūsų įmonės ketverių metų augimas (981%) suteikė 13-tą vietą. Šauni naujiena, kurią džiaugsmingai pranešiau kolegoms velnio tuzinu paženklintą penktadienį.

Galima turėti skirtingą nuomonę, kas svarbiau, ar atsidurti laiku ir vietoje, ar pasiūlyti rinkai reikalingą produktą, bet vis daugiau specialistų pabrėžia investavimo į darbuotojus svarbą. Ir UAB "TV Žaidimai" tai daro. Gimsta tradicijos, didėja tiek kompetencijų kėlimui, tiek vakarėliams skirtose biudžeto eilutėse esantys skaičiai, ieškoma nestandartinių "komandos lipdymo" būdų.


A post shared by Vytautas Kacerauskas (@kachkis) on


Didėjant žmonių skaičiui, vis sunkiau būti "didele laiminga šeima". Tačiau kol kas galime pasidžiaugti, jog nepaisant elementų kiekio ir kasdien sudėtingėjant formulei, pavyksta išlaikyti "teigiamą chemiją". Prie jos ženkliai prisideda vasaros ir žiemos šventės, po kurių pasipila nuoširdžios padėkos. Kas dar? Pasitikėjimas bei suteikiamos galimybės - kurti, atrasti ir realizuoti save. Būtent tuo pats asmeniškai pasidžiaugiau, kai apie veiklą teiravosi Saulius Jovaišas vidinių mokymų metu.


A post shared by Vytautas Kacerauskas (@kachkis) on


Žinoma, būna dienų, kai "šiek tiek" nesiseka, kai iššūkiai atrodo ne pagal galimybes, tačiau turint komandą, kuria pasitiki, galima pasiekti kartu užsibrėžtų tikslų, o tuo pačiu ir naujų aukštumų. Pamenu, kai prieš kelerius metus daug kas norėjo dirbti Google. Šiandien situacija tokia, jog Vilniuje yra tiek "svajonių darboviečių", kad jas suskaičiuoti vienos rankos pirštų neužtektų.
"Su tuo ir sveikinu mūsų jauną demokratiją", - pasakytų A. Tapinas

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".