Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Teatre gimusi motyvacija

Šiandien noriu prisipažinti dėl motyvacijos keisti gyvenimo būdą. Jau kurį laiką stengiuosi "šiek tiek" daugiau judėti. Nuo kovo pirmos bandysiu kasdien nueiti bent dešimt tūkstančių žingsnių.
Nebėgioju, dviračiu nevažinėju, cross-fit neužsiimu... Tiesiog žingsniuoju. Lauke, ant ofiso sporto salėje įrengto takelio ar tiesiog namuose. Ir taip jau daugiau nei du mėnesius. O viskas prasidėjo Londone. Dar prieš Naujuosius Metus, kai su žmona buvome miuzikle "Mamma Mia!", kuriame be puikiai žinomų dainų buvo ir gerai treniruoti kūnai.
Žinot, kai matai jaunuolius tarsi iš sporto klubo reklamos, tai prisimeni jaunystę ir galvoji "tokių metų ir aš atletiškas buvau, sportavau 7 dienas pr savaitę". Tačiau, kuomet scenoje pamatai už save vyresnius vyrus pasižyminčius puikia fizine forma, apima gėda.
Tai va, prieš daugiau nei šimtą metų pastatytame Novello teatre, bežiūrint itin populiarų miuziklą, mano galvoje įvyko lūžis. Keista? Ir taip, ir ne. Iš dalies nesuprantu, kodėl valgant neeilinę kultūros porciją ir besimėgaujant akimirka, užplūdo tas pavydas. Iš kitos pusės - ofise tarp bendraamžių kolegų baisiai neišsiskiriu. Yra tokių pat! "Vyras be pilvo kaip butas be balkono", kažkada pasakė vienas bendradarbis.
Tai taip kurį laiką ir gyvenau, "begydydamas save", kad pilvukas įžengus į ketvirtą dešimtį yra labiau norma nei anomalija. Tačiau "enough is enough" kaip kadais dainavo Barbra Streisand. Metas pokyčiams!
Norėjau paklausti, kiek iš Jūsų užfiksavote, jog nuo 2019 m. sausio 1 d. Švietimo ir mokslo ministerija tapo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija? 
Bliamba, nesuprantu, kodėl sportą ne prie Kultūros ministerijos prilipdė...

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".