Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kings of Tallinn 2020 anonsas

Didžiausias Šiaurės Europos šalių pokerio festivalis "Kings of Tallinn" vasario 17–23 dienomis grįžta į Taliną. Estijos sostinėje vyksianti šventė - didesnė ir geresnė nei bet kada anksčiau su 40 skirtingų turnyrų, įskaitant pagrindinį turnyrą su garantuojamu priziniu fondu, kuriame €500 tūkst. 
Tvarkaraštyje daugybė opcijų Hold’em mylėtojams, netrūks keturių ir penkių kortų Pot Limit Omaha veiksmo, o taip pat Omaha Hi/Lo ir net HORSE beigi Five Card Stud. Žinoma, Talino karaliai nebūtų savimi, jei neturėtų Sviten Special ar Open Face Chinese turnyrų. 
Pagrindinio turnyro įpirka €1100 turės dvi startines dienas. Gilaus ir lėto žaidimo fanai rinksis 1A dienoje, kur startuos su 30 000 žetonais ir žais 60 minučių lygius. Tačiau norintys greitesnio varianto gali startuoti 1B dienoje, kurioje lygiai tris kartus trumpesni, t.y. 20 minučių. 
Planuojama, jog kasdien vyks grynųjų pinigų žaidimai (iki 15 stalų), kur veiksmo ras įvairiausių žaidimų bei limitų žaidėjai visą parą.
Šis festivalis išskirtinis tuo, jog skaičiuojamas komandinis reitingas. Kiekvieną ekipą sudaro 4 nariai. Taškai gaunami, kai kuris nors komandos narys dalyvauja turnyre ir patenka į apmokamas vietas. Kiekvienas turnyras (išskyrus atrankas, moterų ir renginius, kuriuose mažiau nei 12 unikalių dalyvių) 2% nuo prizinio fondo skiria komandiniam reitingui. Dvi komandos, sukaupusios daugiausia taškų iki vasario 23 d., dalinsis prizinį fondą, atitinkamai 75% ir 25%. Praėjusių metų Team Challenge čempionai namo parsivežė didžiulį 16 000 eurų prizą! Komandų registracija baigiama po pirmosios pagrindinio turnyro 1A dienos pertraukos.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".