Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Planai ir tikslai 2020-iems

2019 buvo smagūs ir kontrastingi (įskaitant "amerikietiškus kalnelius" darbe). Antrus metus iš eilės pavyko labai gerai palydėti Londone.
Buvo ir laiko pamąstyti apie siekius "magiškiems" 2020-iesiems, tačiau "juodu ant pilko" užfiksuoti prisėdau tik dabar. Taigi besinaudodamas praėjusių metų šablonu sudėliojau: 
  • nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; 
  • sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų); 
  • numesti svorio (pasiekti 90kg); 
  • perskaityti 100 pasakų Gabijai; 
  • atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; 
  • turėti 8 naujas išskirtines patirtis; 
  • sulaukti 1000 padėkų; 
  • išmania apyranke užfiksuoti 3,5 milijono žingsnių; 
  • lažybose laimėti €6000; 
  • pokeryje laimėti €12000.
Ir turiu kelis tokius skaičiais neapibrėžtus: praleisti daugiau kokybiško laiko su šeima; dar labiau vertinti tai, ką turiu bei nepamiršti džiaugtis mažais dalykais (+ tai įamžinti).

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".