Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

7 dienos iki ypatingojo HU

Prabėgo daugiau nei 2 mėnesiai nuo mano paskutinio įrašo... 

Tokios pertraukos nebuvo per visą mano tinklaraščio gyvavimo istoriją. Baisu, ane? 

Nieko baisaus man nenutiko. Noras rašyti buvo kilęs ne kartą, tačiau vis pritrūkdavo arba laiko, arba jėgų suguldyt juodu ant balto visas tas mintis ir apturėtus nuotykius. O šiandien ypatinga diena. Daugeliui žinoma, jog tai mokslo ir žinių diena. Tačiau man ši rugsėjo 1-oji ypatinga dėl kitos priežasties.

Liko septynios dienos iki ypatingojo heads-up. Tai bus svarbiausia ir brangiausia akistata. Tačiau nerimo ar jaudulio kol kas nejaučiu. Esu tikras, jog tai teisingas sprendimas. Ir po trumpo pažiūrėjimo viens kitam į akis ir priesaikos, bandysime toliau žiūrėti viena kryptimi ir tapti laimėtojais abu. Taigi heads-up vėliau pavirs komandiniu žaidimu, kuriame bus itin svarbus abipusis supratimas.

Pamenu, kad prieš kelis metus rašiau, jog netikiu meile iš pirmo žvilgsnio.
Tikiu, kad galima susižavėt. Tikiu, kad galima pradėt jaust greičiau plakančią širdį ar prakaituot tik išvydus, tačiau to niekaip nepavadinčiau meile. Manau, kad iš taip greit užsiliepsnojusios aistros nieko doro neišeina. Nebent toks atsitiktinumas ir rasi savo Žmogų.
Panašu, kad radau savo Žmogų. 
* * *
Vakar su keliais draugais praleidau smagų vakarą. Šiek tiek pokerio, šiek tiek gėrimų, daug juoko, daug kalbų. Damn, kaip greitai laikas bėga su gera kompanija. Ačiū visiems dalyvavusiems! Ačiū už gerą nuotaiką, pasidalinimą asmenine patirtimi. Galbūt grynai kviestinis (uždaras) turnyras būtų vakarą pavertęs dar įsimintinesniu, tačiau ir taip nuostabiai praleidau laiką. Ale, kad viskas ekspromtu daryta buvo, tai taip ir gavos.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".