Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Po pertraukos - prie sportinio pokerio stalo

Antradienį įvarčių kruša startavo Čempionų lygos sezonas, šiandien prasideda įdomiausias Eurobasket2013 etapas lietuviams, o rugsėjo 19–22 dienomis Vilniuje, sportinio pokerio klube "Du Karaliai" vyks ketvirtasis Lietuvos sportinio pokerio čempionatas. Paskutinį kartą "rimtai" LSPF turnyre sudalyvavau per inauguracinį turnyrą Litexpo parodų rūmuose. Nors tą "pirmą blyną" prisimenu per miglą, bet "žaidimas iš degtukų" turi savito žavesio.
Kodėl nutariau vėl sudalyvauti? Smalsu pasidarė, kas pasikeitė per tuos kelerius metus. Įdomu, kiek pagerėjo žaidėjų lygis, kiek pakilo organizatorių kompetencija. Įspūdingas ir prizų sąrašas! Kas nenorėtų į turnyrą užsienyje? Panašu, kad klausimas labiau retorinis, nes 1A dienoje laisvų vietų nebeliko, o šeštadienio ryte startuosiančioje 1B - liko vos kelios. Be pagrindinio turnyro vyks keli šalutiniai, todėl laiko liūdėti nebus.

Rudens darganotas oras nekels depresijos, jei šį savaitgalį pasirinksi sportinį pokerį! Susitiksime prie stalų!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".