Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Sukrėtimai online pokeryje

Kai kurie žaidėjai kvestionuoti dirbtinio intelekto (AI) keliamą grėsmę online pokeriui pradėjo dar prieš keletą metų, vos atsiradus pirmiesiems botams (autonominėms programoms, galinčioms sąveikauti su sistemomis, sukurtoms tam, kad elgtųsi kaip žaidėjas).
Tobulėjant technologijoms bei pritaikius savarankiško mokymosi principus, analitikų nuomone, sparčiai artėja diena, kai dirbtinis intelektas įveiks net labiausiai įgudusius pokerio žaidėjus. Prieš dešimt dienų investicinio banko analitikas, stebintis pokerio rinką, parašė pranešimą apie sumažintas trijų didžiausių pokerio kambarių akcijų kainas. Didžiausio pokerio kambario vienos akcijos kaina buvo sumažinta maždaug penkiais procentais. Remiantis prognozėmis, pokerio kambariai artimiausiu metu neturės kitokio sprendimo, apart dirbtiniu intelektu besitelkiančių "žaidėjų" blokavimo. Kita žinia buvo it perkūnas iš giedro dangaus. Microgaming Poker Network kitąmet bus uždarytas. Tai patvirtino pats tinklo direktorius Alex Scott. 16 metų puoselėtas tinklas su žaidėjais atsisveikins 2020-ųjų antrame arba trečiame ketvirtyje. Taigi betsson, 32Red, 188bet, Grosvenor, OlyBet, GUTS ir kitų dešimties pokerio kambarių žaidėjai turės pratintis prie kitos platformos. MPN žada bendradarbiauti su visai esamais operatoriais, jog migracija būtų kiek įmanoma sklandesnė.
Kodėl buvo priimtas toks sprendimas? Galbūt ateityje bus atskleisti argumentai (skaičiai), kuriais vadovaujantis buvo nuspręsta uždaryti pokerio tinklą. Pats išskirčiau dvi persipinusias priežastis: konkurencija ir technologijų pažanga. Unibet prieš kelerius metus išstojo iš MPN ir (su trečios šalies pagalba) pradėjo vystyti savo pokerio platformą, kuri šiandien, mano nuomone, yra patrauklesnis sprendimas laisvalaikio žaidėjams. Taigi MPN pažiūrėjo realybei į akis... Šiai dienai konkurencinėje kovoje pralaimima ne tik PokerStars, 888poker ir PartyPoker, bet ir GGPoker, Winamax, iPoker, Unibet ir dar kelioms platformoms. Manau, pabandžius įvertinti, kiek ir kokių resursų reikia žengti tuos kelis žingsnius, galimai buvo nuspręsta, jog būtinos investicijos yra per didelės ir sunku prognozuoti, kiek tai padėtų atkovoti prarastas pozicijas.
Asmeniškai man, perskaičius šią naujieną buvo šokas. Panašaus dydžio kaip "Black Friday" atveju su Full Tilt Poker. Na, labai netikėta. "Suvirškinus informaciją", pasidarė liūdna. Sentimentai groja. Kadangi prieš 15 metų debiutavau TRIOBET pokerio kambaryje. Ten buvo ir mano pirmas keturženklis laimėjimas, ir surinkta pirmoji "karališka spalva", ir pirma laimėta atranka į gyvą turnyrą. Tiek daug gerų emocijų šiame tinkle patirta! Bus labai gaila atsisveikinti...

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".