Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

OOPS Vilniuje - antras dublis

43 žmones sutraukusiame paskutiniame šių metų OOPS turnyre Vilniuje po pirmų trijų lygių turėjau 8850 (pradinis žetonų kiekis 7000). Iš esmės turimą žetonų kiekį didinausi mažais ir vidutiniais bankais, dažniausiai be showdown.

Antros pertraukos metu turėjau 15725 (vidurkis buvo 14333). Vėlgi didelių rankų neturėjau. Kažkur poziciją, kažkur oponento parodytą silpnumą išnaudojau. Pralošiau vidutinio dydžio banką Arijui Žakui, besivaikydamas max Flush gavęs draw po Flop. Vėliau pavyko laimėti monetos metimą su 66 prieš 9T.

Lemiama šio turnyro ranka buvo man buvo lygyje 400/800 /75. Tuo metu vidurkis buvo beveik 19 tūkst., pats turėjau apie 16 tūkst. UTG pozicijoje buvęs jaunuolis pastatė visus turimus (~14 tūkst.). Visi iki manęs nusimetė, o aš dalintojo pozicijoje randu du raudonus tūzus. Holivudo žaist nesumąstau, įstumiu turėtą žetonų bokštelį. SB pozicijoje sėdėjęs Arijus nusimeta, BB negina ir Zigmas Pekarskas. Akistata. Oponentas atverčia du raudonus valetus. Ir tikrai nenudžiunga pamatęs mano tūzus, tačiau ir neskuba keltis nuo stalo. Pirmos trys bendrosios kortos - skaičiukai (neformuojantys eilės), Turn - J ir mintyse nusikeikiu. River "teisybės neatstato".

Lieka mažiau nei 2 tūkst., kuriuos sustūmiau po poros rankų su širdžių Q3. SB pozicijoje buvęs žaidėjas sustūmė visus turėtus žetonus, tą patį padarė ir žaidėjas iš BB. Vienas rodo AA, kitas J9. Flop raketoms saugus, Turn "pakiša" mistinės eilės (į pilvą) galimybę, o River artėjančių šv. Kalėdų proga užpildo tą mistiką. Tūzų savininkas griebiasi už galvos ir stojasi nuo stalo. Kylu ir aš. Po kelių minučių suformuojamas finalinis stalas.

Išlenkiu tamsaus alaus bokalą ir kylu į vienuoliktą aukštą. Pavargęs, nusivylęs turnyro baigtimi, bet laimingas dėl to, kad nereikia gyventi pokeriu. Po tokių Fortūnos pokštų kurį laiką nesinori žaisti. Todėl džiaugiuosi turėdamas stabilų pajamų šaltinį ir galėdamas pokerį žaisti tik savo malonumui. Tiesa, tokiais vakarais, kai po kelių valandų smagaus laiko leidimo, gauni antausį ir rūgščiu veidu kyli nuo stalo, mintyse savęs perklausi, ar tai tikrai malonus laisvalaikio leidimo būdas?.. 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".