Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Stebuklo belaukiant

Artėja gražiausios metų šventės. Eglutė papuošta, dovanomis pasirūpinta, ant stalo pintinė su mandarinais, o šalia jos rikiuojami rankų darbo skanumynai. Trūksta tik kalėdinio vyno ir sniego! 

Penktadienį dalyvausiu OOPS turnyre Vilniuje. Tai paskutinis šių metų gyvo pokerio turnyras, kuriame planuoju dalyvauti. Tikiuosi, pasirodysiu geriau nei prieš mėnesį. Gruodis buvo kupinas ganėtinai keistų rezultatų. Atrodo, kad ir nuo geriausiųjų Fortūna gali nusisukti.

Bendravau su Begalybe kitą dieną po jo pralaimėjimo LSPF super-finale. Žiūrint iš šalies, atrodė, kad oponentui sekėsi laimėti monetos metimus, dažniau tiko bendrosios kortos, tad nenuostabu, jog ne pačios giliausios struktūros dvikovų serijoje, Vytautui M. teko pripažinti Aivaro pranašumą. O taip norėjau, jog bendravardis tiek metus, tiek dalyvavimą LSPF veikloje užbaigtų skambiausiu akordu.

Tiesa, tikiu, jog vieną didelę pergalę V.Milbutas iškovos dar prieš Naujus Metus. Kalbu apie lažybas dėl svorio metimo su didžiausia lietuviška pokerio bendruomene. Grįžtant prie kalbų apie keistus rezultatus, tai kitas nustebinęs dalykas buvo "Manchester United" pralaimėjimas (ir pasitraukimas iš kovos dėl šio sezono Čempionų lygos taurės). Damn! Tai buvo tikrai labai netikėta. Taip, buvo signalas po rungtynių su "Basel" namuose, buvo problemų su traumomis, tačiau "raudonųjų velnių" pralaimėjimas labai nemaloniai nustebino. 

Šiek tiek nustebino ir Prienų "Rūdupis". Tiek pergalėmis svečių aikštelėse Europos taurės turnyre, tiek žaidimu savų žiūrovų akistatoje privertusiu kapituliuoti "Lietuvos rytą". Tokios dovanos Prienų komandos sirgaliai artėjančių švenčių proga, ko gero, nesitikėjo. Po įspūdingos pergalės Lietuvos krepšinio lygoje, manau, ne vienas patikėjo ir tuo, kad šį vakarą "Rūdupis" gali įveikti "Aris". Esu optimistas, todėl tikiu teigiamu rezultatu. 

Ir pabaigai viena ranka iš turnyro. Ne paslaptis, kad paskutiniu metu žaidžiu Olympic-Online pokerio kambaryje. Žaisdamas atrankas patekau į $109 įpirkos turnyrą su garantuotais 40 tūkst.  JAV dolerių priziniame fonde. Po poros valandų žaidimo turėjau beveik 14000; starting stack - 5000, average - 8350. Tarp likusių 256 žaidėjų (iš 428 startavusių) tuo metu žengiau 28 vietoje. Dar po beveik valandos buvau 19-toje vietoje pagal turimus žetonus iš 192 likusių. Ir artėjant dar vienai pertraukai sužaidžiau lemiamą ranką...


Dealer: Welcome to the table $40000 GP Freezeout Holdem NL.
Dealer: Starting a new hand (#3894949702).
boilnitrate is the dealer.
Dealer: kachkisLT posts ante 50.00.
Dealer: vivhost posts ante 50.00.
Dealer: schweinebraten26 posts ante 50.00.
Dealer: Bajsmannen237 posts ante 50.00.
Dealer: TeriusNash posts ante 50.00.
Dealer: avx1 posts ante 50.00.
Dealer: semesa posts ante 50.00.
Dealer: xHappytimesx posts ante 50.00.
Dealer: fenwaypark posts ante 50.00.
Dealer: boilnitrate posts ante 50.00.
Dealer: kachkisLT posts Small Blind 150.00.
Dealer: vivhost posts Big Blind 300.00.
Dealer: Dealing cards.
Dealer: schweinebraten26 folds.
Dealer: Bajsmannen237 folds.
Dealer: TeriusNash folds.
Dealer: avx1 folds.
Dealer: semesa folds.
Dealer: xHappytimesx folds.
Dealer: fenwaypark folds.
Dealer: boilnitrate raises to 850.00.
Dealer: kachkisLT raises to 2,050.00.
Dealer: vivhost folds.
Dealer: boilnitrate calls 2,050.00.
Dealer: Dealing Flop J♥ A♦ A♣
Dealer: kachkisLT checks.
Dealer: boilnitrate bets 300.00.
Dealer: kachkisLT raises to 800.00.
Dealer: boilnitrate raises to 11,875.39.
Dealer: kachkisLT calls 11,875.39.
Dealer: Dealing Turn 6♦
Dealer: Dealing River 9♦
Dealer: boilnitrate shows Full house - J♣ J♠
Dealer: kachkisLT shows Three of a kind - Q♥ A♥


Po šios pralaimėtos rankos liko mažiau nei 10xBB, ir ganėtinai greit baigiau savo pasirodymą. Žodžiu, toliau važiuoju žemyn!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".