Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

11-11-11

Praėjusį savaitgalį Kaune įkurtame sportinio pokerio klube "Pokerio namai" vyko Kauno miesto sportinio pokerio čempionato finalas. Nepaisant to, kad šeštadienis buvo darbo diena, susirinko 74 dalyviai. Organizatoriai vėlyvąją registraciją tęsė iki 20 val., tad visi norintys sudalyvauti itin gilios struktūros turnyre (pradinis žetonų kiekis - 25000, pradinių lygių trukmė po 45, vėliau po 60 minučių) ir pasitreniruoti prieš Lietuvos sportinio pokerio čempionatą, turėjo puikią progą. 

Turnyrą laimėjo Antanas Visokinskas. Antroje vietoje liko Vytautas "Begalybe" Milbutas, kad finalinės dvikovos oponentas vertas taurės, nes demonstravo itin įdomų ir solidų žaidimą. Pats turnyrą palikau, kuomet buvo likę keturi stalai. 

Tačiau praeito savaitgalio smagus renginys nublanko prieš tai, kas įvyko ketvirtadienį. "Žalgiris" laimėjo! Pagaliau. Laimėjau ir aš. Lažinausi, kad Kauno komanda laimės daugiau nei 7 taškų skirtumu (koef. 2.17). Tenka pripažinti, jog prireikė Fortūnos šypsnio. 

Mėgstama komanda vis dar nežaidžia užtikrintai ir taip, kaip derėtų tokios sudėties ekipai, tačiau reikia pasidžiaugti, kad pagaliau "pramušė"! Ateityje žadu pasidalinti savo pasirinkimais lažybų bendrovėse, tačiau lošti tikrai neskatinu! 

Smagu, jog įspūdingiausių epizodų dešimtuko sudarytojai pastebėjo ir porą situacijų iš šių rungtynių. Ir Sonny Weems pasireiškė, ir "Žalgiris" laimėjo - labai smagu prisiminti susitikimą, tad šį Top10 norisi žiūrėti ir žiūrėti! 

Bandymai prie pokerio stalų Olympic-Online kambaryje kurį laiką darėsi panašūs į galvos daužymą į sieną. Tačiau vakar nenutiko nieko stebuklingo (laimėjau, kuomet sustūmimo metu buvau stipresnis, oponentams nesisekė pirkti) ir 2 turnyruose patekau ITM. Taigi skaičiukai ir grafikas dabar atrodo vėl gražiai (žr. žemiau).

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".