Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

PokerioKarta.com gimtadienis Nr.4

Sekmadienio rytas. Vakar dalyvavau pokeriokarta.com ketvirtojo gimtadienio proga surengtame turnyre. Pastaruosius porą metų nesu aktyvus šio forumo dalyvis, tačiau per pirmus dvejus spėjau daugiau nei 450 žinučių parašyti. Tad gavęs asmeninį Herkaus pakvietimą ilgai nedvejojau. 

Išvakarėse radau draugišką kelionės ekipažą (Rycka, LeBronius ir Double_Trouble). Spėjom apie daug skirtingų dalykų papliurpt. Ir "Snoro" istoriją apšnekėjom, ir apie kitą savaitę Rygoje vyksiantį "Unibet Open" pakalbėjom. Lengvai padiskutavom apie lažybas, sportą ir komercinio pokerio įstatymo projektą. Kelionė tikrai neprailgo.

Važiuodamas į Vilnių buvau nusiteikęs užtrukti turnyre, tačiau iš mano planų pasijuokė pokerio dievai arba mafinis. Teisingai interpretavau oponento turimą ranką, ir turėdamas "riešutus" ant Turn, atlikau check-raise. Tačiau mafinis parodė tikėjimą pirkimo jėga, rizikuodamas visais turimais žetonais, pastatė turnyro likimą ant paskutinės kortos su flush draw. River-killer strikes again!

Kadangi stipriojo alkoholio nevartoju jau trečią mėnesį (dėl svorio mėtimo), tai buvo nelinksma. Damn, būtų buvę gerai prie baro tokio bad-beat kartėlį nuplaut. Tačiau iki svorio fiksavimo dienos liko ne daug, tad nutariau visų stalo gėrybių neragaut. 

Pirmas grynųjų pinigų stalas "užsikūrė" itin greit, o štai antrojo teko luktelkt valandą. Bet ne dėl norinčiųjų stygiaus, o dėl kazino. Šeštą vakaro prisėdau su mintim, jog ilgai neužtruksiu, kadangi apie aštuntą turėjau pajudėti į Kauną. Taigi pažaidžiau 1,5 valandos. Stalas buvo ganėtinai smagus. Labai siautėjančio personažo neatsirado, tad nei garsių džiaugsmo šūksnių, nei riebių keiksmažodžių nesigirdėjo. Draugiška atmosfera, tauriojo gėrimo stiklų ir stikliukų kilnojimas, tostai, klaksintys žetonai ir skraidančios kortos. Ko daugiau galima tikėtis pokerio bendruomenės gimtadienyje? 

Buvo smagu. Didelė pagarba Herkui. Stiprybės, kantrybės ir sveikatos. Iki kitų metų. Pasimatysime pirmajame jubiliejuje!

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".