Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

GNUF poker festival finalinis stalas

Vasario 16-toji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Smagu, jog tai primena ne tik trispalvės, bet ir google. 
Net ir didis patriotas Herkus išlėkė Prahon bandyt praturtėt pokerio ir loterijos kokteilio pagalba. Sėkmės prie stalo ir renkantis vokus. Linkiu ne tik gerą laiką ten apturėt, bet ir auto-iššūkio rezultatą pakeist.

Asmeniškai pats irgi skirsiu šiek tiek laiko pokeriui šiandien. Patekau prie GNUF Poker Festival pagrindinio turnyro finalinio stalo. Tiesa, galimybės nėra pačios geriausios, nes pagal žetonus esu apatinėje rikiuotės dalyje. Bet geras nusiteikimas, šiek tiek "žaidžiamų" kortų kombinacijų, viena-kita tinkama situacija ar oponento klaida, ir viskas gali pasikeisti.
Vakar nesivėliau į miglotas situacijas, visais žetonais rizikavau tik kartą. Ir buvau ženklus favoritas (AK vs AQ). Vėliau su tuo pačiu oponentu apturėjau labai įdomią ranką. Kuomet gulint keturiems kryžiams ant stalo, po mano check-raise ant River, jis po ilgų apmąstymų sugebėjo numesti kryžių karalių. Good laydown, nes aš turėjau kryžių tūzą!

Dar šiek tiek žetonų kiekį pasidinti pavyko prieš G.Grigorių, kuomet pagavęs septynetuką ant Flop, gan nebrangiai paverčiau į trips (ant Turn) ir leidęs oponentui nusipirkt tūzą ant River, priverčiau jį sumokėt ~70% jo tuo metu turėtų žetonų. Žodžiu, pavyko išspaust vertę. Dabar belieka sulaukt Fortūnos šypsnio su finalinio stalo išsodinimo burtais. Iki pasimatymo prie stalų.

P.S. Senokai gyvame pokeryje nebuvau prie finalinio stalo, tad morališkai atsigaučiau kažką apčiuopiamesnio pasiekęs šiame turnyre.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Poilsio belaukiant ir Marijono dainos beklausant

Ką tik pažiūrėjau į kalendorių ir supratau, jog iš vasaros tik trupiniai beliko... o atostogų dar neturėjome. Pandemija ir situacija darbe taip pakoregavo planus, kad rimtesnis poilsis nusikėlė į rugpjūčio antrą pusę.  Nykus periodas. Karantinas išsekino psichologiškai, todėl pradėjau ieškoti laimės mažuose dalykuose. Pavyzdžiui, mane džiugina šiek tiek crazy Marijono aktualijų daina. O štai ir gerokai vėluojantis atsiskaitymas už prieš šešias savaites pasibaigusį antrą ketvirtį.  nuolat "virtualioje kišenėje" turėti suplanuotą kelionę; Turėjau pirmame ketvirtyje. Bet neturiu dabar ir nebeplanuoju šįmet. sudalyvauti 12 (mažos/vidutinės įpirkos) pokerio turnyrų (>100 žaidėjų);  numesti svorio (pasiekti 90kg); Ha ha! Juokdarys esu. Nekeičiant įpročių naivu tikėtis rezultatų...  perskaityti 100 pasakų Gabijai; 72 rodo skaitliukas (labai nelygiavertės pagal apimtį) atlikti 20 įrašų tinklaraštyje; Šiame fronte nieko naujo. Turbūt reikia planuoti ir labiau forsuoti įrašus, kadan

Planus koreguojantis COVID-19

Pakilia šventine nuotaika 2020-uosius pasitikus Londone, dėliojau metų planus ir "projektavau" gerumą visame kame. Ir kelionių turėjo būti, ir pokerio turnyrai skirtingose šalyse, ir judėti daugiau nusiteikęs buvau... Žadėjau viską fiksuoti ir dalintis tinklaraštyje. 

Penkios itin skirtingos naujos patirtys

Nepaisant karantino ir sulėtėjusio gyvenimo tempo, 2020-ųjų skaitliuke dienos vis tiek  sukasi...  Nutariau peržiūrėti šįmet užfiksuotas akimirkas ir prisiminti "pirmus kartus".